След два дни почивка тимът на Лудогорец поднови тренировъчните си занимания на базата си в хотел "Риксос Премиум Белек".
Във вторник сутринта шампионите проведоха занимание, което продължи около час и 40 мин. След обяд отборът ще има втора тренировка.
До събота, когато е контролата с Динамо (Киев), "орлите" ще се готвят двуразово. Мачът с украинския колoс е на 30 януари в 17,15 ч. местно време на стадион "Мардан" в Лара.
На следващия ден Лудогорец излиза срещу словенския Марибор, воден от световния шампион с Италия през 2006 г. и ас на Ювентус - Мауро Каморанези.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Деян Русанов и Иван Стойнев са кандидатите на България за съдии в Общия съд на ЕС