Нападателят Луис Суарес ще напусне Атлетико Мадрид през лятото, информира Diario AS. Според източника, играчът ще си тръгне от испанския клуб като свободен агент в края на сезона.
Интерес към футболиста проявяват Фенербахче и Интер Маями.
35-годишният Луис Суарес играе за Атлетико Мадрид от лятото на 2020 г., където премина от Барселона срещу сума от 7 милиона евро.
През настоящия сезон нападателят взе участие в 29 мача в испанското първенство, като отбеляза 11 гола и отдаде 2 асистенции.
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"