Мачът между Димитър Кузманов и Алекс Молчан на турнира в Облия бе подновен, Молчан води с 1:0 сета

Двубоят от първия кръг бе прекратен вчера заради дъжд, при резултат 3:3 в първия сет

Вяра Илиева
от Вяра Илиева
13:57, 17.10.2023
Чете се за: 01:10 мин.
димитър кузманов започва турнир италия четвъртия поставен алекс молчан

Димитър Кузманов продължава мача си от първия кръг на турнира на твърда настилка от сериите "Чалънджър" в Облия (Италия) с награден фонд от 145 хиляди евро. Българският национал и съперникът му Алекс Молчан от Словакия стигнаха до 3:3 гейма в първия сет вчера, когато заваля дъжд и двубоят беше прекратен.

25-годишният Молчан е четвърти поставен в схемата, а от вчера се намира на 113-о място в класацията на ATP. Кузманов загуби девет позиции и заема 196-а позиция в ранглистата.

Двамата не са играли един срещу друг до момента.

Григор Димитров записа най-високо класиране в световната ранглиста от 2021 г. насам

Ботев Пд се раздели с Реда Рабей, официалната информация е поради лични причини от страна на футболиста
Четири украински автомобила във Варна станаха обект на вандали (СНИМКИ)