Чете се за: 00:42 мин.
Манчестър Сити Пеп Гуардиола

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола може да удължи договора си с клуба, информират английските медии.

Според журналиста Николо Шира преговорите между двете страни вече са в напреднала фаза. Новото споразумение ще важи до 2025 година.

Испанският специалист ръководи Манчестър Сити от 2016 година. В момента "гражданите" са на първо място в класирането на Висшата лига, като натрупаха 86 точки в 35 мача. Тимът е с три пункта повече от втория Ливърпул.

Ботев (Враца) победи Етър (Велико Търново) и си гарантира оставането в Първа лига
21:34, 27.05.2022
Чете се за: 02:07 мин.
Тасевски: На България ѝ липсват футболисти, които да играят в топ първенствата на Европа
21:08, 27.05.2022
Чете се за: 01:55 мин.
Три финала за България от първия ден на СК по художествена гимнастика в Портимао
20:37, 27.05.2022
Чете се за: 01:02 мин.
Тихомир Иванов със сребро от турнир по лекоатлетически скокове в Гърция
19:40, 27.05.2022
Надал продължава без загубен сет на "Ролан Гарос"
18:59, 27.05.2022
Чете се за: 01:12 мин.
Асенов и Ибаниес донесоха още два медала за България от Европейското по бокс за мъже
18:37, 27.05.2022
Новак Джокович си осигури среща с Диего Шварцман в 1/8-финалите на "Ролан Гарос"
18:25, 27.05.2022
Чете се за: 01:05 мин.