Манчестър Сити спечели срещу Астън Вила с 3:1 на "Етихад"

манчестър сити астън вила играят резултат етихад
19:52, 12.02.2023
Чете се за: 01:10 мин.

Манчестър Сити изигра силен мач срещу Астън Вила. На "Етихад" тимът на Пеп Гуардиола спечели с 3:1 и се доближи на три точки от лидера Арсенал.

Родри откри резултата в четвъртата минута, а Илкай Гюндоган удвои аванса на домакините в 39-ата минута. В края на първата част Риад Марез се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Джак Грийлиш. На почивката Ерлинг Холанд бе заменен поради проблем в бедрото. Оли Уоткинс отбеляза почетното попадение за Вила в 61-ата минута.

В сряда "гражданите", които са изиграли мач повече, гостуват на "артилеристите" и при победа могат да се изкачат на върха.

Надеждата и спасението: Български анестезиолог оперира човек под развалините в Турция