Манчев: Доста емоционален мач за Хебър, щастливи сме, че отново играем в Пазарджик

манчев доста емоционален мач хебър щастливи сме отново играем пазарджик
Снимка: Startphoto.bg
17:15, 20.02.2023
Чете се за: 02:07 мин.

Старши треньорът на Хебър Пазарджик Владимир Манчев е доволен от спечелената точка срещу Спартак Варна в последния двубой от 20-ия кръг на Първа лига.

Срещата завърши при резултат 0:0 и бе по-специална за тима на Манчев, който за първи път след завръщането си в елита игра на клубния стадион "Георги Бенковски". На съоръжението бе монтирано осветление и вече отговаря на всички критерии на БФС за домакинство на мачове от елита.

"Доста емоционален мач за нашия отбор и това повлия на играта. Попречи и вятърът, който развали целия мач. Щастливи сме, че отново играем в Пазарджик пред нашата публика и се надявам да радваме привържениците с по-добри игри в предстоящите мачове", започна Владимир Манчев.

"Имахме една-две ситуации през първото полувреме, но не успяхме да отбележим. Второто полувреме играхме срещу вятъра, а и с 10 души повече мислехме как да запазим точката и да запазим разликата със Спартак Варна. Не сме играли за равен, но в крайна сметка точката ни удовлетворява.

Спечелихме доста единоборства, имаше много нарушения и мачът не беше приятен за гледане.

Надяваме се новото попълнение Анте Живкович да ни донесе голове. Надяваме се жълтата карта да дойде другата седмица и като видим, че започва да влиза във форма, ще разчитаме на него. Трябва да сме по-концентрирани пред гола", каза още Владимир Манчев.

Опасни ли са ремонтите на жилища без разрешително?
Херо: Имахме пълно прехъзходство в играта, но ни липсва класа пед гола