Италианският нападател Марио Балотели подписа с втородивизионния италиански тим Монца за остатъка от сезон 2020/21.
Балотели бе свободен агент, след като напусна Бреша по-рано тази година, като 30-годишният футболист ще се събере с друг бивш играч на Милан – полузащитникът Кевин-Принс Боатенг.
Монца, който спечели промоция в Серия "Б" миналия сезон, бе закупен от бившия собственик на Милан Силвио Берлускони през 2018 г., три години след като изпадна до четвъртото ниво на италианския футбол поради банкрут.
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец