Четирима души са задържани
43-годишен мъж е пострадал късно снощи в София, след като по него е стреляно с газово оръжие, пише БНР.
Четирима души са задържани за стрелбата след акция на полицията. По първоначална информация инцидентът е станал малко преди 22.00 часа на столичната ул. "Братя Миладинови". Той е с наранявания и е откаран в болница.
Установено е, че нападателите са избягали с лек автомобил. Впоследствие екипи на МВР са задържали двама мъже и две жени, които са съпричастни за стрелбата.
Причините се изясняват. Според непотвърдена информация става дума за спор, свързан с едната от двете жени.
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи плакет от ORF на конкурса "Евровизия 2026"