Изолацията и пандемията у нас не можаха да спрат изкуството, а дори го провокираха. Многоцветна и креативна идея успя да вдъхне живот и да преобрази изцяло една бургаска улица.
Артдизайнери от Бургас изрисуваха кутиите на електрически табла. Облепените с плакати кутиите се превърнаха в свежи градски пейзажи.
Станимира Грег – артдизайнер: Винаги съм се чудила мога ли нещо по-различно да направя с тях. Рових се в интернет и открих едно сърце, от което излизат напъпили рози. Това е като символ на доброто, сърдечността и на хуманността, която се надявам в тази ситуация ще се събуди в много от нас.
Красимир Марчев – визуален артист: Отидох до НАП да си върша работа и случайно се видях със Станимира. Тя ми предложи да й помогна малко.
А положителната реакция на минувачите не закъснява.
Янко Славов: Това просто изглежда много красиво и много свежо и дано оцелее.
Красимир Марчев – визуален артист: Провокираме хората да се усмихват. Спират се, гледат, малки и големи. Предизвикваме усмивки.
Артдизайнерите се надяват тяхната идея да вдъхнови още техни колеги. Така повече улици ще носят позитивна енергия на преминаващите.

Предупреждение за интензивни валежи и гръмотевични бури в много райони на страната
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?