лудогорец лекота разби арда разград
Снимка: ПФК Лудогорец
17:49, 01.02.2022
Чете се за: 01:07 мин.

Лудогорец победи Динамо (Тбилиси) с 1:0 в контролна среща, играна в Белек, Турция. Стефан Баджи отбеляза победното попадение в последната контрола на тима в южната ни съседка.

В началото на срещата Оливие Вердон изчисти от голлинията удар на Анзор Меквабишвили. Удар на Станислав Биленки пък срещна лявата греда на вратата.

През второто полувреме символичните гости отново удариха греда. Усман Камара стреля от границата на наказателното поле, но нацели страничния стълб на вратата, пазена от Серджио Падт.

В 68-ата минута високата преса на разградчани даде резултат. Стефан Баджи стреля мощно от непосредствена близост и оформи крайния резултат.

Грузинците атакуваха в търсене на изравнителен гол. Гиорги Габедава се разписа, но попадението му бе отменено заради засада.