Все още Министерството на енергетиката не е поело сметките за ток на пострадалите в наводнените села. Местната власт и хората питат министъра защо не е спазено даденото обещание.
79 от пострадалите в Богдан, Каравелово, Слатина и Войнягово са спазили срока и до 10 март са монтирали климатиците, които бяха дарени от Министерството на енергетиката. Месец по-късно обаче хората питат защо не е спазено обещанието на министерството да бъдат поети и сметките за електроенергия.
Това бе и повод кметът на Карлово Емил Кабаиванов да изпрати днес писмо до министъра на енергетиката.
Автор: Станислава Христозова
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра