Мирослава Минчева се размина на четири точки с финала на 10 метра пистолет от Световната купа в Германия

Другата българска представителка Антоанета Костадинова зае 67-мо място с 562 точки.

мирослава минчева самуил донков класираха финал турнир спортна стрелба мюнхен
Снимка: Български стрелкови съюз
15:35, 05.06.2024
Чете се за: 00:30 мин.

Мирослава Минчева завърши на 21-во място на 10 метра пистолет жени на Световната купа по спортна стрелба в Мюнхен.

Състезателката на Светкавица Търговище записа 574 точки и остана на четири точки от влизане във финала на дисциплината.

С най-добър резултат от 588 точки във финала влезе китайката Ли Сю.

Лазар Марин е първото ново име в Крумовград
Ани Вангелова се класира за втория кръг на турнир по тенис в Босна и Херцеговина