От военната база във Враждебна тази година ще излетят военните хеликоптери, които ще се включат в тържествата за празника на Българската армия.
Очаква ни страхотно шоу в небето, подготвено от пилотите. За първи път българският национален флаг ще бъде спуснат от военен вертолет "Кугър".
Повече подробности за организацията на авиошоуто и какво ще видим днес в небето на София - вижте от бригаден генерал Димитър Иванов.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра