Национален протест срещу войната по пътищата организират тази вечер в София близки на загинали при пътни инциденти.
Те ще проведат и шествие до пешеходната пътека на столичните улици "Шишман" и "Гурко", където миналата събота загина 15-годишният Филип, който беше пометен от автомобил, управляван от пиян шофьор.
Шествие на мотористи и протест в подкрепа на безопасността на пътя
Паметта на детето беше почетена снощи от граждани и близки на семейството, които се обявиха за доживотен затвор за пияни и дрогирани водачи на пътя.
Санкциите срещу Русия: Синодът излезе с решение, че не е в компетенцията му да се произнесе по този въпрос
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра