Националният отбор по бадминтон провежда международен тренировъчен лагер със Сърбия в зала "Европа" в столицата.
В подготовката се включват Калояна Налбантова, Илиян Стойнов, Габриела Стоева, Михаела Чепишева, Стефани Стоева, Цветина Попиванова, Димитър Янакиев и треньорите Петя Неделчева и Стилиян Макарски.
От страна на Сърбия участват Драгослав Петрович, Анджела Витман, Мария Судимач, Сергей Лукич, Виктор Петрович.
Лагерът е част от тренировъчната подготовка на тима за Европейските игри в Полша и за международните турнири преди това.
В зала "Европа" има и състезатели от Индия, които са спаринг партньори на българите през целия месец май.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Мачът между Иран и Египет на Мондиал 2026 ще премине под знака на Прайд уикенда в Сиатъл
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк