Националките по футбол до 19 г. спечелиха първата си проверка в Турция

националките футбол спечелиха първата проверка турция
14:09, 16.02.2023

Девическият национален отбор на България до 19 г., който се готви за участие във втората фаза на европейските квалификации през април, спечели срещу Киргизстан WU20 с 2:0 първата си проверка на турска земя. И двете попадения отбеляза нападателят на италианския Оробика Бергамо – Димитра Иванова.

Нашият тим напълно контролираше събитията през целия двубой и заслужено спечели срещу азиатския си съперник, въпреки предимството му във възрастта. В 25-ата минута Преслава Йорданова отне топката в средата на терена и пусна отличен извеждащ пас към Димитра Иванова, която не сгреши сама срещу вратаря на Киргизстан.

В 55-ата минута отново Димитра Иванова завърши многоходова атака с ювелирен удар извън наказателното поле и с помощта на горната греда отбеляза много красиво попадение за 2:0.

БФ Лека Атлетика обяви състава за Балканския шампионат по лека атлетика за мъже и жени в Турция
Чете се за: 02:22 мин.
Илиан Илиев обяви пълния списък с играчи за приятелските срещи с Румъния и Словения
16:04, 20.05.2024
Чете се за: 02:35 мин.
ЦСКА U17 със силно представяне на турнир във Франция
15:57, 20.05.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Дебютанът в Шампионската лига от догодина Брест няма да може да играе домакинствата си на своя стадион
15:50, 20.05.2024
Андре Онана: Нека завършим сезона подобаващо на "Уембли"
Чете се за: 00:45 мин.
Ива Иванова и Анас Маздрашки продължават към втори кръг на турнир от категория J500 на ITF в Милано
14:28, 20.05.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Симоне Индзаги: Тези фенове заслужават Скудетото
14:24, 20.05.2024
Чете се за: 01:12 мин.