След 4 и половина часа разпит в Софийска градска прокуратура освободеният шеф на "Булгаргаз" Николай Павлов заяви, че няма от какво да се притеснява.
Пред прокурори той обяснил как функционира дружеството, как се ценообразува стойността на газа.
Николай Павлов заяви, че е разпитван в качеството му на свидетел. Посочи, че е оставил дружеството в отлично състояние и призова държава да компенсира топлофикациите за загубите, които трупат заради мораториум върху тарифите.
Прокуратурата разпитва бившия шеф на "Булгаргаз"
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите