Снеговалежът в Смолянска област продължава и днес с различна интензивност, температурите са под нулата - от минус 9 до минус 1 градуса.
През нощта екипите на Областното пътно управление са отстранили две паднали дървета - едното на пътя Смолян - Пампорово, а другото по пътя Мадан - Смолян. Сега в областта няма затворени пътища.
Шосетата са проходими при зимни условия, настилките са заснежени, заледени на места. Обработват се от снегопочистващата техника, съобщи дежурният от пътното управление. Остава в сила ограничението товарните автомобили да са без ремаркета и полуремаркета.
За втори път днес: Отново затвориха пътя за Велинград заради свлякла се скална маса (СНИМКИ)
Завърши работата на специалистите от ВМС по обследване на потъналия риболовен кораб в морето край Созопол
Великотърновският съд върна на ВКС делото за побоя над директора на полицията в Русе
4 години война в Украйна: Киев почете жертвите, Москва заговори за ядрен сблъсък
Показаха за първи път бункера, където Зеленски и кабинетът заседават в първите години от войната с Русия