Пламен Константинов и Локомотив (Новосибирск) продължават с победите в Русия

16:49, 31.10.2021
пламен константинов локомотив новосибирск продължават победите русия

Бившият селекционер на Българския национален отбор по волейбол Пламен Константинов изведе своя клубен отбор Локомотив (Новосибирск) до пети последователен успех в руската Суперлига.

"Железничарите" надиграха с 3:0 (25:17, 32:30, 25:14) като домакини състава на Зенит (Санкт Петербург), продължавайки отличната си серия в първенството от началото на сезона.

Интригата в срещата почти отсъстваше, като изключим края на втория гейм, в който гостите наваксаха изоставане от пет точки и дори стигнаха до сетбол при 29:30, но в крайна сметка момчетата на Константинов го отразиха, а впоследствие измъкнаха и частта след 32:30.

Петата поредна победа остави Локомотив (Новосибирск) еднолично начело в подреждането с 15 точки, като "железничарите" все още нямат нито един загубен гейм в шампионата.

За "питерци" пък това беше второ поражение през кампанията, което отрежда на тима 5-то място в подреждането.