МВР започна мащабна акция в три столични квартала тази вечер, която ще продължи и утре.

Целта е да се направи проверка дали се спазват мерките за извънредното положение, които целят ограничаването на разпространението на коронавируса. Под блокада временно ще останат кварталите "Христо Ботев", "Факултета" и част от "Орландовци".
През 60 пропускателин пункта като ще се само тези, които отиват на работа или имат други уважителни причини.
Тази вечер ситуацията беше спокойна като същинските проверки ще започнат утре, видя екип на БНТ.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра