Няколко пловдивчани се събраха за поредна вечер в центъра на Пловдив, за да протестират мирно.

Недоволните, дошли на площада пред общината, заявиха, че демокрацията в страната е силно застрашена и затова са на улицата.
С призиви и транспаранти отново бяха поискани оставките на правителството и на главния прокурор Иван Гешев.
Автор: Николай Райшинов


Шофьор без книжка и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу