Пожар горя в жилищен блок в Монтана. Огънят е тръгнал от апартамент на последния етаж, където по неофициална информация били оставени без надзор две деца на възраст 2 и 3 години. Те са настанени в монтанската болница без опасност за живота.

Жители на квартала твърдят, че това не е първият път, в който този апартамент гори. Пожарът е нанесъл значителни материални щети на апартамента и на покривната конструкция на сградата.

Екипите на пожарната продължават да работят на място. Причините за пожара се изясняват, но по неофициална информация, най-вероятно късо съединение в електрическата инсталация е довело до инцидента, който за щастие се размина без жертви.

Над 700 екипа на "Пътна полиция" следят за безопасността по пътищата в страната
Започва делото за пожара в психиатричната болница в Ловеч, където загина млад мъж
Продажбата на активи на „Лукойл" ще става след решение на МС при одобрение от ДАНС, реши парламентът
Директни полети до САЩ: Български авиопревозвач готви старта на редовни полети до Ню Йорк и Чикаго от април 2026 г.