В митрополитския храм "Св. Неделя" в София се отслужи празнично богослужение за така нареченото Второ Възкресение Христово.
На тази празнична литургия по традиция се четат текстове от Евангелието на различни езици, посветени на Възкресението на Божия син - Исус Христос. Така се напомня, че благата вест за Христовото Възкресение е била отнесена от апостолите до всички народи по света.







Снимки: Десислава Кулелиева, Виктор Борисов
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието