Двубоят между Левски София и Академик Пловдив от 31-ия кръг на НБЛ, който ще се проведе утре (19 април) в зала "Триадица" ще започне с час по-късно, обявиха от БФ Баскетбол.
След промяната в програмата "сините" ще приемат пловдивчани от 19.30 ч. вместо от 18.30 ч.
Преди тази среща носителите на Купата на България заемат 7-а позиция във временното класиране с актив от 40 точки и баланс 13-14, докато Академик Пловдив са на 8-о място с 37 пункта и баланс 10-17.
От БФ Баскетбол припомнят още, че за пловдивчани след визитата в София им предстои домакинство срещу Балкан Ботевград, което ще се проведе в "Арена Самоков" на 22 април (събота), тъй като тогава залите "СИЛА" и "Колодрума" в Пловдив са заети.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Апоел Тел Авив отново посочи "Арена София“ като резервен вариант за мачовете си в Евролигата
Баскетболните националки до 20 г. надиграха тима на Гърция в контрола преди европейското в Самоков
Орлин Атанасов: Бъдещето на българския баскетбол не зависи само от формата на НБЛ
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"