ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Кутия с цигари "засилила и обърнала" трамвая в...
Чете се за: 02:37 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Прокуратурата се самосезира за енергийните прахчета

Чете се за: 01:12 мин.
У нас
разследване възникналите взривове елин пелин води надзора софийската окръжна прокуратура
Слушай новината

Софийската районна прокуратура се самосезира за енергийните прахчета, чието рекламно лице стана фолк певицата Диона. От обвинението съобщиха за "По света и у нас", че още вчера е възложена проверка.

По-рано стана ясно, че здравният министър Галя Кондева е разпоредила на Регионалните здравни инспекции да извършат проверки в спешен порядък във физически обекти, за които има информация, че може да се предлагат т.нар. „енергиен сниф”, съобщиха от ресорното ведомство. Инспекциите ще се направят заедно с представители на Комисията за защита на потребителите.

Вчера рекламният клип на Диона предизвика вълна от недоволство в социалните мрежи. Профилът на звездата беше залят с множество негативни коментари. Днес певицата обяви, че слага край на активността си в интернет за известно време.

Последвайте ни

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Голям пожар пламна край Сопот
Чете се за: 00:30 мин.
У нас
Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?