Пролетна ваканция на учениците се съкращава.
Те ще почиват само в дните на Великденските празници - от 17 до 20 април.
Това гласи заповед на просветния министър от днес.
Ваканцията се намалява, за да се компенсира част от пропуснатото учебно съдържание.
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк