Отново огромен брой хора са излезли, за да поискат оставката на правителството и на главния прокурор Иван Гешев.
Новината за поисканата оставка на тримата министри Владислав Горанов, Младен Маринов и Емил Караниколов свари хората по време на протеста и те коментираха, че тези три оставки не са достатъчни и искат оставката на цялото правителство.
"Аз съм тук, защото искам оставката на цялото правителство. Не желая да се сменят министри повече", каза протестираща жена.
"Мисля, че всички трябва да си подадат оставката - начело с Борисов. Това би прекратило протестите, нищо друго", каза друга.
"Гешев трябва да си подаде оставката", каза протестиращ.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг