ПСВ Айндховен победи Аякс с 5:2, Лосано блесна с хеттрик

псв айндховен победи аякс лосано блесна хеттрик
19:07, 29.10.2023
Чете се за: 01:32 мин.

ПСВ Айндховен победи Аякс с 5:2 в мач от 10-ия кръг на нидерландското футболно първенство.

Мексиканският нападател Ирвинг Лосано бе героят за ПСВ, реализирайки хеттрик. По едно попадение за успеха добавиха Люк де Йонг и Исмаел Сайбари.

За Аякс се разписаха Бранко ван ден Бомен и Брайън Броби. Двубоят бе дебют за временния треньор на Аякс Хедвигес Мадуро, който зае поста тази седмица след уволнението на Морис Стайн.

ПСВ Айндховен продължава да води в класирането с 30 точки, докато Аякс е на последно място с 5 точки.

Шампионът Фейенорд загуби от Твенте с 1:2 като гост мач и прекъсна серия от 7 победи.

Манфред Угалде откри резултата в 10-ата минута, а в 71-ата Рики ван Волфсвинкел удвои преднината на домакините. Лутшарел Гертруйда се разписа за гостите в 86-ата минута.

Фейенорд е на 4-то място с 23 точки. Твенте благодарение на победата над Ротердам се изкачи на трето място с 25 точки.

Яник Синер си заслужи трофея на тенис турнира във Виена след зрелищен дуел с Даниил Медведев
Страхотен Пьотр Нестеров спечели титлата на тенис турнира в Ал Захра (Кувейт)