ПСЖ не успя да надвие Реймс след червен картон на Рамос

Серхио Рамос
09:29, 09.10.2022

Двубоят между Реймс и Пари Сен Жермен от 10-ия кръг на Лига 1 завърши при резултат 0:0. Домакините бяха по-активни в преден план, след като отправиха 4 точки удара, с един повече от парижани. Серхио Рамос бе изгонен в 41-ата минута за нарушение и претенции към съдията.

Столичани създадоха опасни ситуации в преден план, но отрази ударите на Фабиан Руис и Килиан Мбапе.

В 41-ата минута Серхио Рамос получи жълт картон за опасно влизание в краката на съперник. След конфронтация с арбитъра Пиер Гайуст, бранителят бе изгонен с директен червен картон.

След паузата домакините не успяха да се възползват от численото си предимство на стадион "Огюст Делоне" в Рейм. Джанлуиджи Донарума спаси изстрели на Арбер Зенели, Алексис Флипс и Мичъл ван Берген, за да запази мрежата си суха.

ПСЖ остава лидер в класирането с актив от 26 точки, с три повече от втория Олимпик Марсилия. Реймс заема 14-ата позиция в подреждането с 8 пункта.

Икономическият министър: Набелязани са мерки, които да повишат сигурността в "Арсенал"