ПСЖ се върна на победния път след успех над последния Бордо

реал мадрид чака последно килиан мбапе
16:00, 13.03.2022
Чете се за: 01:02 мин.

Пари Сен Жермен победи Бордо с 3:0 в мач от 28-ия кръг на Лига 1. Килиан Мбапе, Неймар и Леандро Паредес се разписаха за победата на парижани.

Столичани се възползваха от домакинския си натиск и откриха резултата в 24-ата минута. Килиан Мбапе стреля в в долния десен ъгъл от вътрешността на наказателното поле.

След почивката възпитаниците на Моурисио Почетино удвоиха преднината си. Неймар засече центриране на Ашраф Хакими за 2:0.

След час игра Леандро Паредес оформи крайния резултат с шут в в горния десен ъгъл.

В края на сблъсъка Лионел Меси също имаше възможността да се разпише, но ударът му се отби от дясната греда.

ПСЖ остава на върха в класирането с актив от 65 точки. Бордо е последен в подреждането с 22 пункта.