Ранно попадение на Лаутаро осигури на Интер минимален успех срещу Верона

09:36, 15.01.2023
ранно попадение лаутаро осигури интер минимален успех верона

Отборът на Интер спечели с минималното 1:0 домакинството си на Верона и по този начин се изравни по точки с Ювентус на третото място в класирането на Серия "А".

"Нерадзурите" и "бианконерите" имат по 37 пункта след 18 изиграни срещи, но по-добрата голова разлика на Юве за момента им дава предимство в спора за 3-та позиция.

Единственото попадение за успеха на Интер срещу Верона дойде още в 3-ата минута на двубоя и бе дело на Лаутаро Мартинес, който се разписа с прецизен изстрел в долния ляв ъгъл на вратата на гостите.

Отново аржентинецът прати топката във вратата на "мастифите" в 63-ата минута, но попадението му не бе зачетено заради извършено нарушение в атака срещу Павел Давидович.

Най-добрият шанс пред Верона да вземе нещо от този мач пък се откри в 70-ата минута, когато Ибрахим Сулеман стреля опасно, но стражът на Интер Андре Онана внимаваше и изби в ъглов удар.

До края домакините отново създадоха по-интересните ситуации, но удари на Кристиян Асални и Матео Дармиан преминаха встрани от целта и по този начин резултатът остана непроменен.

Александра Фейгин е 8-ма след кратката програма на Зимната универсиада в Лейк Плесид
"Спаси София" става партия, поставя условие пред ДБ и ПП да не работят с ГЕРБ на национално ниво