Рома е на една точка от първото място след 6 кръга в Серия А

07:29, 13.09.2022
Чете се за: 01:12 мин.
рома историчекси първи успех лигата конференциите

Отборът на Рома намали разликата от лидера в Серия А на 1 точка. В 6-ия кръг на италианското първенство отборът на треньора Жозе Моуриньо победи като гост Емполи с 2:1.

„Римските вълци“ са съперник на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа.

Рома е на пето място с 13 точки във временното класиране. Със същия брой точки, но с по-добри допълнителни показатели е Удинезе, който е на четвърта позиция.

В челната тройка са Наполи, Аталанта и Милан, които имат по 14 точки след шест кръга.

На 15 септември (четвъртък) Рома е домакин на ХИК Хелзинки в Лига Европа, а Лудогорец гостува на Бетис.

Кристиано Роналдо и Лионел Меси пропускат следващите мачове на националните си отбори
06:30, 19.03.2024
Александра Фейгин и Александър Златков са единствените двама български представители на световното по фигурно пързаляне
23:20, 18.03.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Фенербахче ще обмисли оттегляне от турската Суперлига в резултат на инцидентите след мача с Трабзонспор
23:17, 18.03.2024
Отнеха 4 точки от актива на Нотингам Форест за нарушаване на финансовите правила на Висшата лига
23:00, 18.03.2024
Чете се за: 01:07 мин.
Ивайло Чочев: Надявам се националният отбор да върви във възходяща линия
22:47, 18.03.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Илия Груев: Много се надявам да влезем във Висшата лига
22:34, 18.03.2024