Районният съд в Пловдив решава дали да остави за постоянно в ареста 41-годишната жена, обвинена, че е малтретирала осиновената си дъщеря.
Момиченцето на година и 9 месеца се бори за живота си. То бе прието в събота в болница "Свети Георги" в изключително тежко състояние. Тогава майката заявила, че детето е паднало.
Днес се очаква да станат ясни и резултатите от назначената на майката Анка Михайлова психиатрична експертиза.
Жената сама е отглеждало детето. До момента не е имало признаци тя да е лош родител.
С опасност за живота остава детето, пребито от осиновителката си
Адвокатите ѝ поискаха време от един час, за да се запознаят със събраните до момента доказателства по делото.

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube: https://go.bnt.bg/youtube
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи плакет от ORF на конкурса "Евровизия 2026"