Септември пропиля два гола аванс и допусна обрат срещу Зоря Луганск

септември софия започва зимна подготовка попълнения
Снимка: Start-photo.bg
19:55, 25.01.2023

Отборът на Септември София загуби след обрат с 2:3 срещу украинския Зоря Луганск в първия си приятелски мач в Турция.

След близо четвърт час игра Атанас Кабов шутира, топката беше отбита и се върна при Димитър Костадинов, който на празна врата откри резултата.

В 25-ата минута Мартин Петков подаде за Симеон Александров и той удвои аванса за столичани.

Украинците, които заемат четвърто място в местното първенство, върнаха едно попадение в 39-ата минута. Игор Кирюханцев с глава върна Зоря в двубоя.

Девет минути след началото на втората част Денис Нагойни възстанови равенството, а в 78-ата минута Серхий Булеца с удар от дистанция осигури обрата в полза на отбора от Луганск.