Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за втория кръг на турнира по бадминтон от сериите "Супер 750" във френската столица Париж с награден фонд 600 хиляди долара.
Двукратните европейски шампионки на двойки жени, които са поставени под номер 5 в основната схема, спечелиха срещу представителките на Хонконг Я Чин Хсу и Лин Фан Ху с 21:18, 20:22, 21:8 за час игра.
Първите два гейма бяха изключително оспорвани, но в третата част българките доминираха и дадоха само 8 точки на съперничките си.
Във втория кръг сестрите ще играят срещу Александра Бьое и Мете Поулсен от Дания.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите