Шотландски съдии ще ръководят ЦСКА - Рома

шотландски съдии ръководят цска рома
16:55, 07.12.2021

Съдийска бригада от Шотландия получи наряд за последния мач на ЦСКА в групите на Лигата на конференциите.

В четвъртък, 9 декември, "червените" приемат италианския Рома от 19.45 ч. българско време на Националния стадион "Васил Левски".

Никълас Уолш ще бъде главен рефер на двубоя, подпомаган от Греъм Стюарт и Калъм Спенс край тъчлинията, а Колин Стивън бе определен за четвърти съдия.

В началото на август тази година Уолш ръководи мача между Локомотив (Пловдив) и Копенхаген третия предварителен кръг на Лигата на конференциите, завършил при равенство 1:1. В края на двубоя на "Лаута" той показа директен червен картон на Айвън Ангелов от "черно-белите".

Срещата с Рома е без значение за състава на Стойчо Младенов, който е последен в група "C" на турнира и ще играе единствено за честта си. От друга страна "римските вълци" ще търсят задължителна победа в София, за да запазят шансове за първото място в групата.