Връщаме по селата хората, които бяха евакуирани, и възстановяваме енергоподаването, каза кметът на Струмяни
Жителите на селата Кърпелево и Цапарево, които бяха евакуирани заради пожара в Малешевска планина, се връщат по домовете си, каза за БТА кметът на Струмяни Емил Илиев.
Той посочи, че екипите на енергоразпределителните дружества са на терен, възстановяват електроподаването и за момента ситуацията е под контрол.
"Обстановката е спокойна, пожарът е овладян, екипите са на място вече, каза Илиев. Връщаме по селата хората, които бяха евакуирани, и възстановяваме енергоподаването. В днешния ден ще следим появата на вторични огнища. Надявам се всичко да бъде под контрол", каза още кметът.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг