Снимка: БФ Волейбол
21:00, 15.03.2022
Чете се за: 01:12 мин.

Капитанът на националния ни отбор по волейбол Цветан Соколов обмисля да напусне настоящия си отбор Динамо (Москва) и да се върне в бившия си тим Лубе Чивитанова в Италия, съобщава медиите на Ботуша.

Решението на диагонала е свързано със санкциите, които руският национален и клубен волейбол изтърпява заради инвазията в Украйна. Динамо бе автоматично изваден от четвъртфиналите на Шампионската лига, въпреки че спечели по категоричен начин групата си и бе считан за един от най-големите фаворити за трофея.

През 2019 година, Соколов постигна дубъл с тима на Лубе Чивитанова, печелейки Шампионската лига и първенството на Италия.

След това 32-годишният българин пое към Москва, където през миналия сезона стана шампион на Русия, спечели Купата на страната и триумфира в турнира за Купата на Европейската волейболна централа (CEV).

Георги Велинов: Проблемът в ЦСКА не е Стойчо Младенов, а липсата на класни футболисти
Увеличават се пациентите с тежки стомашни проблеми заради безконтролен прием на лекарства за COVID-19