Спартак Варна подаде жалба срещу съдийството в мача срещу Локомотив Пловдив

спартак варна подаде жалба съдийството мача локомотив пловдив
Снимка: ПФК Локомотив Пловдив
16:47, 12.10.2022
Чете се за: 01:27 мин.

Ръководството на Спартак Варна подаде жалба към Българския футболен съюз за съдийството в мача срещу Локомотив Пловдив от 13-ия кръг на Първа лига.

Двубоят в морската ни столица завърши при резултат 2:0 в полза на "смърфовете", като в жалбата на "соколите" са описани няколко ключови ситуации в мача.

Една от тях е отмененият гол в 31-ата минута на Денис Баланюк. Попадението на Баланюк, което не беше признато след преглед на ситуацията с ВАР, беше при резултат 0:0. Другата претенция на "синьо-белите" е за неотсъдена дузпа в тяхна полза в началните минути на двубоя.

"Очакваме реакция от страна на съдийската комисия към БФС и се надяваме подобни ситуации да бъдат разяснявани в бъдеще, за да не се ощетяват отбори от българското първенство в Първа лига!", написаха от Спартак Варна на клубния си сайт.

Директорът на Аустрелиън Оупън: Новак Джокович е добре дошъл, ако получи виза