Стеф Къри отбеляза 34 за успеха на Голдън Стейт над Детройт

стеф къри отбеляза успеха голдън стейт детройт
10:23, 07.11.2023
Чете се за: 05:30 мин.

Стеф Къри отбеляза 34 за успеха на Голдън Стейт над Детройт като гост със 120:109. Крис Пол завърши със 17 точки, 6 асистенции и 5 борби от пейката, а Клей Томсън се отчете със 17 пункта. Кейд Кънингам и Килиън Хайс отбелязаха по 21 точки и по 12 асистенции за Детройт.

Ар Джей Барет, който се завърна за Ню Йорк Никс след два мача отсъствие заради контузия на лявото коляно, отбеляза 11 точки в последната четвърт за успеха на тима си над Лос Анджелис Клипърс със 111:97. Това бе дебютът за Кпипърс на Джеймс Хардън. Барет завърши с 26 точки, докато Джулиъс Рандъл записа рекордните си за сезона 27 и спечели 10 борби за Никс. Майкъл Робинсън направи дабъл-дабъл (13 точки, 15 борби) за тима от Ню Йорк. Кауи Леонард отбеляза 18 точка, а Хардън завърши със 17 за 31 минути на терена за Клипърс.

Антъни Едуърдс бе най-резултатен с 38 точки за Минесота при победата над Бостън в Минеалополис със 114:109. Джейдън Макданиелс помогна с 20 точки, както и Рюди Гобер - 14 точки и 12 борби. Джейсън Тейтъм отбеляза 32 за Селтикс, Джейлъм Браун добави 26, а Кристапс Поржингис - 20.

Никола Йокич завърши с 36 точки, 14 борби и 12 асистенции, а новобранецът Джулиан Стойтър записа най-доброто си постижение от 21 точки при успеха на Денвър над Ню Орлиънс със 134:116. Това беше 108-ият трипъл-дабъл в кариерата на Йокич. Новобранецът Джордан Хоукинс вкара рекордните за него 31 точки за Ню Орлиънс, докато Брендън Инграм добави 22.

Тайръз Халибъртън реализира 23 точки - 20 от които в първото полувреме за изразителната победа на Индиана над Сан Антонио със 152:111. Майлс Търнър помогна с 15 точки и 11 борби. Това бе най-резултатният мач за Индиана през сезона. Дъг Макдермот поведе Сан Антонио със 17 точки, Келдън Джонсон добави 16, Зак Колинс - 14. Новата звезда на тима Уембаняма завърши с 13 точки и 10 борби.

Лука Дончич поведе Далас с 29 точки, а Кайри Йрвинг вкара 18 от своите 21 през втората полувреме за победата на Далас над Орландо със 117:102. Тим Хардуей добави 21 за Далас. Пауло Банчеро бе най-резултатен за Орландо с 22, Мо Вагнер и Коул Антъни добавиха по 19.

Джоел Ембийд завърши с 48 точки, 11 борби и 6 асистенции за успеха на Филаделфия над Вашингтон със 146:128. Тайръз Макси добави 22 и рекордните с кариерата си 11 асистенции, Тобиас Харис се отчете с 18 точки за Филаделфия, който спечели пети пореден мач. Кайл Кузма бе лидер на Вашингтон с 28 точки, докато Джордан Пул добави 23.

Бам Адебайо направи трипъл-дабъл - 22 точки, 20 борби и 10 асистенции, а Джими Бътлър записа рекордните си за сезона 28 при победата на Маями над Лос Анджелис Лейкърс със 108:107. ЛеБрон Джеймс реализира 7 от своите 30 точки в последните минута на последната четвърт, помагайки на тима си да намали аванса на Маями от 10 точки на една. Но това не беше достатъчно.

Янис Ядетокунбо записа 36 точки, като вкара и 71 секунди преди края на мача за успеха на Милуоки над Ню Джърси със 129:125 след продължение. Той отбеляза девет точки именно в добавеното време на мача. Деймиън Лилард реализира 21 и добави 7 асистенции за "Бъкс". Кам Томпсън отбеляза 45, а Микал Бриджис се отчете с 31 за Ню Джърси.

Зак Лавин вкара 24 точки, ДеМар ДеРоузън добави 21, а Чикаго победи Юта със 130:113. Коби Уайт завърши с 18 точки и 7 асистенции за победителите. Лаури Марканен отбеляза 29 точки, сред които и пет успешни тройки за "Джазмените".

Шай Гилджъс-Александър отбеляза 30 точки за успеха на Оклахома над Атланта със 126:117. Оклахома сложи край на серията от четири поредни победи на Атланта.

Дрогирана шофьорка скри кокаин в пакетиран нарязан хляб
Футболните ултраси в Унгария: Решението на БФС е срамно, футболът е нищо без фенове!