Среднощен екшън се разиграл в центъра на столицата миналата нощ, научи "По света и у нас".
Около 3.00 часа на кръстовището на булевардите "Дондуков" и "Васил Левски" се ударили леко на броня две коли.
Шофьорът на едната излязъл от автомобила, извадил нож и нападнал другия.
Пострадалият е с наранявания по ръцете и гърба. Откаран е в "Исул", където му е оказана медицинска помощ и е освободен за домашно лечение. Нападателят е избягал.
Той вече е установен от полицията и предстои да бъде задържан.
По случая е образувано досъдебно производство.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите