Голямо задръстване се образува на столичния булевард "Ломско шосе" заради тежка катастрофа.
При инцидента са се ударили три автомобила. Сблъсъкът е станал в близост до улица „107”, съобщиха от Пътната полиция.
Сигналът за катастрофата е подаден в 16.20 часа на спешния телефон 112. По информация на СДВР двама души са пострадали.
Някои от шофьорите навлизат в насрещното движение, за да избегнат образувалото се задръстване.
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?