Тодор Михалев завърши 12-и във финала на Световната купа по модерен петобой

17:57, 14.05.2022
Чете се за: 00:52 мин.
Тодор Михалев

Тодор Михалев завърши на 12-ата позиция във финала за мъже индивидуално на Световната купа по модерен петобой в Албена.

Той влезе във финала на осма позиция, но финишира на 12-ото място след три километра бягане и четири стрелби. Преди това той си заслужи 298 точки от конната езда.

Шампион стана Вонгтае Юн от Корея. Сребърен медал спечели Джоузеф Чоонг от Великобритания, а бронзът отиде при Мохамед Шабан от Египет.

В неделя (15 май) финишира турнирът с надпреварата при смесените щафети, в която няма да има българско участие.

София Балкан и Левски започнаха с победи на държавното първенство по баскетбол на колички