Американският актьор Том Ханкс и съпругата му Рита Уилсън, бяха изписани от болница в Австралия след като се лекуваха от Covid-19.
В следващите две седмици двамата ще останат под карантина в дома в Куинсланд, където живеят временно. Том Ханкс е в Австралия за снимките на филм за Елвис Пресли, заради разпространението на опасния щам обаче, те са отложени.
В Австралия има 375 случая на заразени с новия коронавирус. Голяма верига хранителни магазини удължи работното си време - като обяви, че в последните му часове е препоръчително да пазаруват само възрастни хора.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите