Уест Хем обърна ФКСБ през второто полувреме

уест хем върна итригата битката титлата англия
23:52, 08.09.2022
Чете се за: 01:50 мин.

Уест Хем победи Стяуа Букурещ с 3:1 в мач от първия кръг на груповата фаза на Лигата на конференциите. Андрей Кордеа откри резултата, а домакините стигнаха до обрат с голове на Джаред Боуен, Емерсон и Михаил Антонио.

Гостите бяха по-активни през първата част и заслужено откриха резултата. Андрей Кордеа даде аванс на румънците с удар в опразнената врата.

След почивката "чуковете" се върнаха в мача с гол от дузпа на Джаред Боуен за нарушение на Щефан Търновану.

Новото попълнение на столичани Емерсон направи резултата 2:1, за да завърши обрата. Михаил Антонио стреля от непосредствена близост и оформи крайното 3:1.

В другия двубой от групата Андерлехт победи Силкеборг с 1:0.

Валежи и захлаждане през почивните дни
Реал Сосиедад превзе "Олд Трафорд" и нанесе минимална загуба на "червените дяволи"