Най-добрият играч в Националната баскетболна лига (НБА) за 2017 година Ръсъл Уестбруук, който е играч на Хюстън Рокетс, е дал положителна проба за коронавирус, съобщи самият той в Туитър.
"Тестът ми за коронавирус, който дадох преди да замина за Орландо, е с положителен резултат. Лично аз се чувствам добре, в карантина съм и чакам отново да се присъединя към отбора ми", написа той.
Уестбруук подписа с Хюстън миналото лято след 11 години в Оклахома Сити и 823 мача за Тъндър.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите