Тя ще разговаря с министър-председателя Росен Желязков и с президента Румен Радев.
На 17 април европейският комисар за разширяването Марта Кос ще бъде на работно посещение в България. Това съобщиха от представителството на ЕК в България.
Тя ще вземе участие във форума „ЕС среща Балканите“, който събира в София европейски лидери, министри на външните работи, политици, представители на неправителствения сектор и младежи, за да обсъдят регионалното сътрудничество, интеграцията на региона и разширяването на ЕС.
В програмата й в София са включени и разговори с министър-председателя Росен Желязков и с президента Румен Радев.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите