Американката е поела друг ангажимент и няма да играе в калифорнийската пустиня.
Бившата №1 в света Винъс Уилямс няма да вземе участие на започващия другата седмица турнир в Индиън Уелс, който е от категория WTA 1000. 44-годишната американка получи „уайлд кард“ от организаторите, но е отклонила поканата, тъй като няма да бъде в САЩ по това време.
„Нашият екип беше информиран, че Винъс не е приела поканата ни за участие. Пожелаваме на Винъс Уилямс всичко най-добро и се надяваме да я видим тук в бъдеще“, съобщи турнирният директор Томи Хаас.
За последно Винъс Уилямс взе участие на турнир в Маями през март миналата година.
„Благодаря за поканата, но няма да играя в Индиън Уелс. Обичам този турнир, но вече имам поет ангажимент за следващата седмица“, сподели от своя страна Уилямс, която е 7-кратна шампионка в турнири от Големия шлем.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"