Всички волейболисти на актуалния носител на Купата на България по волейбол - Хебър (Пазарджик) са дали отрицателни резултати на PCR тестовете за COVID-19, съобщиха от клуба.
“Част от момчетата с грипоподобни симптоми продължават да се възстановяват, а отборът ще се готви за следващия си мач”, написаха от клуба от Пазарджик в социалните медии.
Както знаете, вчера от Хебър разпространиха информация за 11 болни състезатели със съмнение за коронавирус, като това принуди НВЛ да отложи двубоя от първия кръг в Първата осмица на мъжкия шампионат между тима от Пазарджик и Добруджа, който трябваше да се играе по програма днес, 30 октомври.
Канада и Швейцария в битка за върха в група "B", Босна и Херцеговина и Катар спорят за последния шанс
Хюн-мин Сон повежда Южна Корея към осминафиналите, Южна Африка е изправена пред мач на живот и смърт
ФИФА прави изключение за знамената на Саудитска Арабия и Ирак на световното първенство
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?