Волейболният Хебър пристигна в Анкара за двубоя с Халкбанк от Шампионската лига

волейболният хебър пристигна анкара двубоя халкбанк шампионската лига
Снимка: ВК Хебър Пазарджик
20:40, 24.01.2023
Чете се за: 01:12 мин.

Волейболният шампион на България и носител на Купата на страната Хебър Пазарджик пристигна в Анкара за двубоя си срещу турския Халкбанк Анкара от група В на най-престижния европейски турнир - Шампионската лига. Сблъсъкът е последен от груповата фаза на надпреварата.

Мачът е утре, 25 януари, и с начален час 16.30 ч. българско време. В първата си среща с турския вицешампион, в зала "Васил Левски", момчетата на Камило Плачи отстъпиха с 2:3 гейма.

"Тигрите" са четвърти във временното класиране с 2 точки (5 загуби), турският тим е лидер в класирането с 10 точки (4 победи, 1 загуби).

Само преди дни пазарджиклии триумфираха с четвъртата си Купа на България, след като надделяха над Дея спорт (Бургас) с 3:2 гейма.